FPT Engineering s.c.

Projektowanie, Nadzór, DoradztwoFPT Engineering s.c.  jest nowoczesną  firmą, specjalizującą się w projektowaniu oraz doradztwie technicznym. Działalność spółki obejmuje również wycenę inwestycji, kosztorysowanie, nadzór autorski nad stworzonymi projektami oraz wykonywanie pomiarów. Choć profil spółki ukierunkowany jest głównie w stronę instalacji elektrycznych, to z uwagi na współpracujące z nami osoby, firma FPT Engineering jest w stanie przygotować kompletną dokumentację projektową dla całej inwestycji. 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniu klientów, niedawno otworzyliśmy dział architektury krajobrazu, dziedziny dotychczas niedocenianej w Polsce, która jednak coraz prężniej zaczyna rozwijać się w naszym kraju. Bardziej szczegółowe dane znajdą Państwo w poszczególnych działach na niniejszej stronie. 

Zapraszamy również do zapoznania się z dotychczasowym dorobkiem firmy w dziale "Realizacje". Liczymy, iż będą Państwo zainteresowani współpracą z naszą firmą, co w przyszłości zaowocuje obopólnymi korzyściami. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!!!

Zespół FPT Engineering s.c.

darmowy licznik